Sponsored Link:

Page Analysis

Sponsored Link:

hodowla-golebi.com

O Mnie
HODOWLA GOŁĘBI RASOWYCH Zbigniew Legutko - hodowla-gołębi.com
http://www.hodowla-golebi.com/
401 ratings.668 user reviews.

Web page information

 1. Title
  O Mnie
 2. < meta > Description
  HODOWLA GOŁĘBI RASOWYCH Zbigniew Legutko - hodowla-gołębi.com
 3. < meta > Keywords
  gołębie, rasowe, gołębie, gołąb, golab, golebie, gołebie, wystawy, gołębiarski, hodowla, hodowanie, galeria, imprezy, rasowy, srebrniak, perlowy, perłowy
 4. Keywords hit in search results
 5. Captured Content
  HODOWLA GOŁĘBI RASOWYCH Zbigniew Legutko - hodowla-golebi.com. Nazywam się Zbigniew Legutko, jestem miłośnikiem gołębi rasowych. Moje ulubione rasy to PDL Srebrniak i PDL Perłowy. Jest to rodzinne hobby, które zostało przekazane z pokolenia na pokolenie. Gołębie hodował mój tata, dziadek, wujek. Jako jedyny z nich zapisałem się 1998 r. do krakowskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych, wspólnie z moim dobrym przyjacielem Mirkiem Kłysiem. I tak zaczęliśmy przygodę z doświadczonymi hodowcami. Mimo niewielkiego doświadczenia zdecydowaliśmy się na pierwsze zawody. Pierwszym konkursem jaki się wtedy odbył, był konkurs "Asa", gdzie ja zdobyłem trzecie miejsce, a mój dobry kolega Mirek Kłyś drugie - w rasie Srebrniak. Był to bardzo dobry i zaskakujący początek świetnej zabawy. W roku 1999 zdobyłem drugie miejsce w kolekcji PDL Perłowy. W roku 2004 uczestniczyłem w krakowskim konkursie "Asa", na pokaz ten dałem samiczkę srebrniaczkę, która mnie nie zawiodła i wywalczyła drugie miejsce, dostałem w nagrodę piękny puchar, którym z dumą mogę się pochwalić. W 2003 roku, zapisałem się również do Klubu Srebrniaka im. Ryszarda Pawłowskiego w Radomiu. W Klubie tym, jest szereg wybitnych hodowców, którzy organizują bardzo ciekawe spotkania w ciągu całego roku. Na spotkaniach tych omawiamy bardzo nas interesujące sprawy związane z hodowlą naszych gołąbków. Klub ten również organizuje coroczne wystawy Srebrniaka i pochodne. Na takiej właśnie wystawie w roku 2004 wystawiałem moje Srebrniaki i zdobyłem III miejsce, z którego byłem bardzo zadowolony. I tak właśnie zdobyłem mój kolejny puchar. W roku 2006 wyhodowałem dużo młodych i ładnych gołębi. Ze zniecierpliwieniem oczekiwałem na krakowską wystawę, na której chciałem pokazać najlepsze z nich. Tak się dobrze złożyło, iż krakowski związek organizował również konkurs Mistrzostw Polski w rasach :Srebrniak i Perłowy. Na mistrzostwa te dałem cztery Srebrniaki i cztery Perłowe i znowu nie zawiodłem się na moich ptakach. W Perłowych zdobyłem pierwsze miejsce, a w Srebrniakach trzecie. Uwieńczone to zostało pięknymi pucharami, które dołączyły do moich poprzednich trofeum.
 6. Captured Keywords
  menu główne, o mnie, galeria, kontakt, szukaj, odwiedzin, adres ip
No Coupons found for this website.

500 characters left

Your Review: (5 out of 5)
refresh captcha


Reviews
Server Information
IP Address: 193.239.44.104
Server:Apache
Site Disclaimer:

All trademarks are the property of their respective owners. The facts, figures, reviews, records, stats, and other data presented on this page is for suggestion and information purposes only. AnswerMe.org is not responsible for any incorrect or incomplete information. AnswerMe.org does not take responsibility for any user-reviews of websites inside its resource and reserves the right to keep or remove those. It is highly recommended that you review all the data for accuracy.